…czyli nie tylko o programowaniu!

O blogu

Cześć! Witam Cię na jaktorobie.pl
Nazywam się Wojtek –  przed 30 -stką postanowiłem aby trochę się przebranżowić – albo inaczej, zdobyć dodatkowe umiejętności. Jeśli tak jak ja, próbujesz swoich sił w szeroko rozumianym IT – stawiając swoje pierwsze kroki to mam nadzieję, że znajdziesz tutaj przydatne informacje dla siebie, które Ci pomogą.
jaktorobie.pl to miejsce gdzie znajdziesz informacje dotyczące programowania, ale nie tylko. Oprócz tematyki związanej z programowaniem, będę zamieszczał tutaj linki, newsy, wskazywał miejsca /*gdzie według mnie*/ warto zajrzeć.
Moim skromnym zdaniem problemem w dzisiejszych czasach to nie jest dostęp do informacji, lecz znalezienie właśnie tej odpowiedniej, „odpowiedniego źródła” w jak najkrótszym czasie. Mam nadzieję, że ten blog będzie takim miejscem i będzie dla Was przydatny.  
Głównie z trzech dziedzin:
  • Programowanie – dlatego, że jest to porządny fach, umiejętność, która otwiera wiele drzwi i może nam pomóc (chodzi mi o to, iż nawet jeśli nie pracujemy na stanowisku programisty lecz w innym zawodzie, ale mamy mocne podstawy z IT to możemy wykorzystać to jako nasz atut, a za tym idzie np. podwyżka, premia, lepszy etat w pracy, itd.). Dużym plusem jest to, że nie trzeba wydawać na początek dużo hajsu na nabycie podstawowej wiedzy, więc próbuje swoich sił właśnie w tej dziedzinie;)
  • Motoryzacja – dlatego, że od zawsze była moim hobby;)
  • Finanse – dlatego, że każdy powinien poszerzać swoją wiedzę na temat finansów, a przy tym zwiększać swój stan konta;)
Programowaniem zacząłem zajmować się od 2016 roku, tak więc jestem jeszcze zielony i świeży w te klocki. Aha i dość późno wchodzę w tę branże / * wiek 30 lat*/, ale jak to mówią na naukę nigdy nie jest za późno. Dlaczego właśnie blog? Z kilku powodów. Po pierwsze blog ma pomagać mi, mobilizować mnie do działania. Dzięki temu, że zacząłem prowadzić bloga widzę swoje postępy, widzę co już umiem, a nad czym muszę jeszcze popracować. Natomiast Wam czytelnikom blog ma podsuwać ciekawe i przydatne newsy z wyżej wymienionych zagadnień. Pozdrawiam i życzę powodzenia w docieraniu do wartościowych źródeł i treści… Wojtek!
Kilka słów dotyczących bloga:
  • Blog oparty jest na cmsie wordpress, ponieważ szkoda mi czasu na tworzenie strony od podstaw. To ma być miejsce gdzie szybko i w łatwy sposób umieszczę dane informacje i w łatwy sposób mogę zmieniać wygląd strony, itp..
  • Blog utrzymuje z własnych pieniędzy, nie jest sponsorowany. Na blogu nie ma nawet reklam AdSense. (może w przyszłości będą – gdy będzie potrzeba monetyzacji bloga. Nie ukrywam, że chciałbym aby w przyszłości blog przynajmniej sam się utrzymywał.
  • Treści, które zamieszczam na blogu są pisane tylko przeze mnie.
Top